Kemaskini Pada: 22 Feb 2018
Versi 8.0.3
Pejabat Residen Bahagian Sri Aman
 

 
Pejabat Tuan Residen

NamaHubungi
Indit Bangai
Residen, VU7
inditb@sarawak.gov.my
083-322705
083-320568
Irene Ak Rekie
Setiausaha Pejabat, N27
irener@sarawak.gov.my
083-322011
083-320568

Seksyen Pentadbiran dan Kewangan

NamaHubungi
Thomas Geoffrey Kandawang
Pegawai Tadbir (Pentadbiran), N44
thomasgk@sarawak.gov.my
083-323377
083-320568
Thian Siu Ling
Pegawai Tadbir, N41
celinetsi@sarawak.gov.my
083-322701
083-320568
Polly Ak Tugun
Penolong Pegawai Tadbir, N32
pollyt@sarawak.gov.my
083-327719
083-320568
Latifah Binti Moksen
Penolong Pegawai Tadbir, N27
latifahm@sarawak.gov.my
083-323641
083-320568
Abg Zamahari Bin Abg Ahmad
Pembantu Tadbir (Kewangan), W22
zamahaba@sarawak.gov.my
083-323388
083-320568
Dyg Lolita Bt Abg Saidi
Pembantu Tadbir, N22
lolita@sarawak.gov.my
083-323072
083-320568
Awang Omar bin Awang Mushtapa
Pembantu Tadbir
omarm@sarawak.gov.my
Niew Ak Kasa
Pembantu Tadbir, N17
niewk@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Dyg Azizah Bt Abg Taha
Pembantu Tadbir, N17
azizahbt@sarawak.gov.my
083-323388
083-320568
Matzrol B. Rapaie
Pembantu Operasi, N14
matzrolr@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Mariam James
Pelukis Pelan Rendah, JA11/14
mariamj@sarawak.gov.my
083-323072
083-320568
Rozlan B. Bolhassan
Pembantu Awam (Pemandu), H11
rozlanb@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Abg Yusuf B. Buasan
Pembantu Awam (Pemandu), H11
083-323366
083-320568
Mohamad B. Sami
Pembantu Awam (Pemandu), H11
muhamma1@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Shapiee B. Aini
Pembantu Operasi, N11
shapieea@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Abg Ajibi B. Abg Morshidi
Pembantu Am Rendah , N11
ajibim@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Oswald Grave Rengkang Anak Beti
Pembantu Awam, H11
oswalgrb@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Rozana Abdullah
Pembantu Operasi (Pemb. Pej), H11
rozanaru@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Ahmad Obel
Pembantu Awam, H11
ahmado@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568
Mohamad Jinal Mejidi
Pengawal Keselamatan, KP11
mohama2@sarawak.gov.my
083-323366
083-320568

Seksyen Perancangan Strategik dan Pelaksanaan Projek Bahagian

NamaHubungi
Philip Peter Salam
Timbalan Residen , N52
philipps@sarawak.gov.my
083-322021
083-321648
Crispin Ak Francis @ Gasan
Pegawai Tadbir (Pembangunan), N44
crispinf@sarawak.gov.my
083-322703
+6083-321648
Siti Haryanie Binti Mohamad
Pegawai Tadbir, N41
sitihm2@sarawak.gov.my
083 - 321589
083 - 321648
Abg. Muhammad Syafiq bin Abg. Mohtar
Pegawai Tadbir, N41
abg.syafiq@sarawak.gov.my
083-323073
083-321648
Edwin Ak Mat
Penolong Pegawai Tadbir, N27
edwinm@sarawak.gov.my
083-322702
083-321648
Madeline Subang Ak Nyipa
Pembantu Tadbir, N17
madelisn@sarawak.gov.my
083-322704
083-321648
Sylvia Ann Ak Batai
Pembantu Tadbir, N17
sylviaab@sarawak.gov.my
083-322704
Awg Mohd Serkawi B. Awg Jalal
Pembantu Operasi, N11
awgsaj@sarawak.gov.my
083-322704
083-321648

Seksyen Pembangunan Sosial

NamaHubungi
Rita Ak Ros @ Dunstan Saga
Pegawai Tadbir (Sosial), N41
ritaros@sarawak.gov.my
083-323367
083-320568
Faizal bin Asi
Pegawai Tadbir, N41
083-323399
Kosma Binti Mansor
Penolong Pegawai Tadbir, N27
kosma@sarawak.gov.my
083-323072
Eddyrus Bin Bujang
Pembantu Tadbir, N22
eddyrusb@sarawak.gov.my
083-323071
083-320568
Awang Shaiful Azari Bin Awang Azit
Pembantu Operasi N.11
shaifuaa@sarawak.gov.my
083-323072
083-320568