Kemaskini Pada: 22 Feb 2018
Versi 8.0.3
Pejabat Daerah Sri Aman
 

 
Pejabat Tuan Pegawai Daerah Sri Aman

NamaHubungi
Ismawie Bin Salleh
Pegawai Daerah
ismawies@sarawak.gov.my
083-321091
083 - 321703
Anita Nawar
Pembantu Tadbir (P/O)
anitan@sarawak.gov.my
083-321091
083 - 321703

Seksyen Pembangunan

NamaHubungi
Hamdan Bin Hj. Katang
Pegawai Tadbir , N44
hamdanhk@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Azmi Bin Morshidi
Penolong Pegawai Tadbir
azmim@sarawak.gov.my
083-323615
083 - 321703
Phylisia Jackson Chew
Pembantu Tadbir (P/O)
phylisjc@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Rachel Deborah Doset
Pegawai Tadbir , N41
racheldd@sarawak.gov.my
083-322012
083-321703

Seksyen Pentadbiran Dan Kewangan

NamaHubungi
Mohd Hamizan Bin Yahya
Pegawai Tadbir , N41
mdhamizany@sarawak.gov.my
083-322012
083-321703
Azmi Bin Morshidi
Officer ( Information Technology )/ CIO
azmim@sarawak.gov.my
083-323615
083-321703
Wan Abdull Khalid Bin Wan Adam
Pembantu Tadbir (Kewangan)
wanakwa1@sarawak.gov.my
083-322014
083 - 321703
Halimah Binti Jamali
Pembantu Tadbir (Kewangan)
halimahj@sarawak.gov.my
083-322012
083 - 321703
Nulhasrin Binti Wakimun
Pembantu Tadbir (Kewangan)
nulhasrm@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Anita Nawar
Pembantu Tadbir (P/O)
anitan@sarawak.gov.my
083-321091
083 - 321703
Caroline Demi Ak. Atui
Pembantu Tadbir (P/O)
carolida@sarawak.gov.my
083-322012
083 - 321703
Sulaiman Bin Mohamad
Pembantu Am Rendah
sulaimam@sarawak.gov.my
083-322012
083 - 321703
Kiri Anak Batu
Pembantu Am Rendah
kirib@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
En. Hamali Bin Dawi
Pekerja Rendah Awam (Tukang Kebun)
hamalib@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Abang Noran Bin Abang Norudin
Pemandu Kenderaan Bermotor
norann@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
En. Sarini Bin Adeng
Pemandu Kenderaan Bermotor
sarinia@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Mohd Syafik Bin Abdullah
Jaga
muhsaaaa@sarawak.gov.my
083-322013
083 - 321703
Flora Ak. Britain
Pekerja Rendah Awam (Pembersih Pejabat)
florab@sarawak.gov.my
083-322012
083 - 321703

Pentadbiran Dan Kewangan