Kemaskini Pada: 22 Feb 2018
Versi 8.0.3
Pejabat Daerah Lubok Antu
 

 
PEJABAT DAERAH LUBOK ANTU

NamaHubungi
Richard Ngumbang
Pegawai Daerah
richardn@sarawak.gov.my
083-584101
083-584141
Brin anak Munsang
Pegawai Tadbir (N.44)
brinm@sarawak.gov.my
083-584079
083-584141
Langgong anak Wassam
Pegawai Tadbir (N.41)
langgongw@sarawak.gov.my
083-584858
083-584141
Ignatius Ayai anak John @ Dom
Penolong Pegawai Tadbir
ignatadj@sarawak.gov.my
083-584808
083-584141
Mohamad Syafiq bin Midin
Pegawai Tadbir N.41
083-584108
083-584141
Kiew See Choon
Pembantu Tadbir Kewangan (W.22)
kiewsc@sarawak.gov.my
083-584204
083-584141
Nuranimah bt Anji
Pembantu Tadbir (Kewangan)
nuranima@sarawak.gov.my
083-584204
083-584141
Ernie Shela Dabi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
erniesd@sarawak.gov.my
083-584204
083-584141
Ambrose anak Ambir
Pembantu Tadbir (P/O)
ambrosea@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Ranie anak Joseph Jampa
Pembantu Tadbir (P/O)
raniejj@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Florence anak Richard Douglas
Pembantu Am Rendah
florenrd@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Jeffery Taib anak Lee
Pembantu Am Rendah
jeffertl@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Geliman anak Injing
Pembantu Am Rendah
geliman@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Terry anak Tagok
Pembantu Am Rendah
terrytagok@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
kosong
Pemandu Kenderaan Bermotor
083-584108
083-584141
Sating anak Penguang
Pekerja Awam (DEMS)
satingp@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Augusty akan Jellie
Pengawal Keselamatan
083-584108
083-584141
Agnes anak Rambol
Pekerja Awam
agnesr@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141
Ajo anak Nam
Pekerja Awam
ajon@sarawak.gov.my
083-584108
083-584141

PEJABAT DAERAH KECIL ENGKILILI

NamaHubungi
LINANG AK TUJANG
Pembantu Tadbir (W17)
linangt@sarawak.gov.my
083-563001
THIEN SIEW HWA
Pembantu Tadbir
thiensh@sarawak.gov.my
083-563001
DYG SITI MAFUZAH
Pembantu Tadbir
sitims@sarawak.gov.my
083-563001
LIMAN AK LEGAN
Pembantu Am Rendah
limanl@sarawak.gov.my
083-563001
LAYANG ANAK SANDAI
Pembantu Am Rendah
layangs@sarawak.gov.my
083-563001
ANDAM ANAK MIGANG
Pemandu Kenderaan Bermotor
andamm@sarawak.gov.my
083-563001
JANTOM AK NGUMBANG
Pekerja Rendah Awam (Drebar Enjin Sangkut)
jantomn@sarawak.gov.my
083-563001
RICKY ANAK NAGA
Pekerja Rendah Awam (Tukang Kebun)
rickyn@sarawak.gov.my
083-563001
SITI HAMIDAH BT ISNEN
Pekerja Rendah Awam (Pembersih Pejabat)
sitihi1@sarawak.gov.my
083-563001
ABU BAKAR BIN SERAH
Jaga
abubs7@sarawak.gov.my
083-563001
ACHAI ANAK SATENG
Jaga
achais@sarawak.gov.my
083-563001